Nogomet
slice
Olimpija - Maribor že v četrtfinalu slovenskega pokala
Moštvi sta se pomerili že v prejšnji sezoni, 21. september 2017 ob 12:23 Žreb slovenskega nogometnega pokala je določil, da se bosta v četrtfinalu pomerila Olimpija in Maribor. Prva tekma bo v Ljubljani, povratna pa v Mariboru.
35
Prek novoustanovljene Lige narodov tudi na Euro 2020
41
21. september 2017 ob 11:20 Uefa je na zasedanju v Ženevi potrdila Ligo narodov, nov sistem reprezentančnih tekmovanj, ki bo zaživela septembra prihodnje leto.
Divji zahod: Po streljanju na Mamića, pretepli še trenerja Dinama
19
21. september 2017 ob 08:36 Neznanci so v sredo pozno zvečer v Zagrebu pretepli trenerja Dinama Maria Cvitanovića, ki so ga morali zaradi poškodb prepeljati v bolnišnico.
Iličić pustošil v Bergamu; Napoli napolnil mrežo Lazia
22
20. september 2017 ob 23:07 V 5. krogu Serie A je Josip Ilićić za Atalanto na tekmi proti Crotoneju (5:1) dvakrat podal za gol, enkrat se je med strelce vpisal tudi sam. Iličić je že v 5. minuti podal za zadetek Andree Petagne.
Mura iz pokala izločila Domžale
59
20. september 2017 ob 17:21 Nogometaši Mure so si na svojem igrišču priborili četrtfinale letošnjega Pokala Slovenije, potem ko so s 3:1 premagali aktualnega pokalnega zmagovalca Domžale. Celjani so na Ptuju ugnali Dravo (0:3).
Konec izjemnega niza Reala - Sanabria v 94. minuti zadel za zmago Betisa Senzacija na stadionu Santiago Bernabeu! Madridski Real je v 5. krogu Primere division izgubil proti Betisu z 0:1. Kraljevi klub ni dosegel zadetka prvič po izjemnem nizu 73 zaporednih tekem.
113
Finale Lige prvakov 2019 na novem stadionu Atletica Evropska nogometna zveza (Uefa) je odločila, da bo finale Lige prvakov leta 2019 v Madridu, na stadionu Atletica, ekipe slovenskega reprezentančnega vratarja Jana Oblaka.
13
Benzema podaljšal z Realom do leta 2021 Karim Benzema je podaljšal pogodbo z madridskim Realom še za dve leti. Po stari pogodbi bi klub lahko zapustil leta 2019, po novi pa bo ostal do junija 2021.
7
Srna naj bi padel na dopinškem testu Nekdanji kapetan hrvaške nogometne reprezentance in kapetan ukrajinskega prvaka Šahtarja iz Donjecka Dario Srna je po tekmi Lige prvakov proti Napoliju padel na dopinškem testu, poročajo ukrajinski ...
22
Schalke nemočen proti razigranim Bavarcem - imenitna predstava Jamesa James Rodriguez je blestel v Gelsenkirchnu. Bayern je s precej premešano zasedbo gladko odpravil Schalke (0:3) in potrdil dvig forme v zadnjem tednu.
10
Liverpool brez zmage na četrti tekmi zapored Tekmec nogometašev Maribora v Ligi prvakov Liverpool je izpadel v tretjem krogu angleškega ligaškega pokala.
20
Olimpija in Aluminij gladko v četrtfinale Nogometaši Olimpije in Aluminija so se pričakovano zanesljivo uvrstili v četrtfinale Pokala Slovenije. Ljubljančani so s 6:1 premagali Kalcer Radomlje, Aluminij pa s 7:0 Jadran Dekane.
29
Cesar s košarkarji zapel "Slovenija, od kod lepote tvoje" Nogometni reprezentanti so bili pretekli teden globoko v senci košarkarjev, a bolj povezani z njimi, kot se zdi na prvi pogled.
51
Neuer obnovil poškodbo stopala Vratar Bayerna Manuel Neuer je zaradi poškodbe levega stopala dolgo počival. Na treningu pred torkovo tekmo s Schalkejem je obnovil poškodbo in zelo verjetno ga čaka nova operacija.
7
Berić bo dobil novega trenerja pri Anderlechtu Slab teden po porazu z 0:3 v uvodnem krogu Lige prvakov proti Bayernu so se pri Anderlechtu odločili za menjavo trenerja Reneja Weilerja. Za belgijske prvake igra tudi Robert Berić.
3

Citat za prebrat
link
Simon Rožman
7
20. september 2017 ob 20:18 Črv v glavi, čim prej bo treba najti pot iz krize. Ne bežimo od odgovornosti, vsaj jaz ne. Še tri tedne nazaj smo bili v treh tekmovanjih, trenutno smo samo še v enem.